İstanbul Üniversitesinde Yeni Bir Rezalet Daha | Bir Şikayetim Var!
ŞİKAYET
.17 Mayıs 2011
İstanbul üniversitesi fen fakültesi web sayfasında ve ayrıca öğrenci işleri panosunda asılı olan diploma için gerekli belgeler yazısında yazılı olan 4*9 ebatında vesikalık resim şartının bugün itibariyle yanlış olduğunu öğrendim.

Peki nasıl öğrendim ? Fotoğrafçıya gidiyorum vesikalık resim çektirmek istediğimi söylüyorum. Fotoğrafçı bayan bana tuhaf tuhaf bakarak emin msn diye soruyor? Neden dedim. Çünkü böyle bir resim boyutunu ilk talep eden kişi oluyormuşum. Diyorum yokya siz dosyada nasıl isteniyorsa öyle yapın. Ama sonra neyse bi arayıp sorayım diyorum. Aradığımda saolsun matematik öğrenci işleri personeli Tezcan abi açıyor telefonu. Aldığım cvp çok komik ya diyor orda yanlış yazıyor normal vesikalık resim çektir sen diyor. Ya el insaf ya madem yanlış bir yazı neden düzeltmiyorsunuz. O duyuru 01.04.2011 den beri yayında bu da linki www.istanbul.edu.tr/fen/dokumanlar/1301655726.pdf 

Tabi birde duyuruda dikkatinizi bilmiyorum çekti mi özellikle başı açık resim isteniyor. Bu da hala başörtüsü yasağının kısmende olsa devam ettiğini gösteriyor.
Okunma : 2040
İstanbul Üniversitesi yetkilisiyseniz cevap vermek için buraya tıklayınız.